Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Wisły, gdzie odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Prezenter zdradził również jakiej pogody powinniśmy dziś się spodziewać.

Jak zrobić ramen?

W dzisiejszej kuchni programu Ola Nguyen pokazała, w jaki sposób od podstaw przygotować tradycyjną azjatycką zupę z kluskami, czyli ramen. Jakie składniki użyć, by uzyskać aromatyczny bulion?

Dlaczego warto posyłać dzieci na zajęcia plastyczne?

Dzieci od bardzo wczesnych lat zaczynają zabawę z kredkami i farbkami. Zajęcia plastyczne bardzo pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka oraz są wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jakie ćwiczenia możemy robić z naszymi pociechami sami w domu?

Jak wygląda uprawa ziemniaka?

Mikołaj Rey odwiedził gospodarstwo na Warmii i Mazurach, gdzie na dużą skalę uprawiane są ziemniaki. Rozmawiał z Tomaszem Bieńskowskim, który opowiedział o tym, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje tego warzywa. A jakie dania można z nich przygotować?

Krew potrzebna od zaraz

Paulina Bernatek została potrącona przez ciężarówkę, a w wyniku tego nieszczęśliwego wypadku przeszła kilka poważnych operacji, jednak lekarze wciąż walczą o uratowanie nogi dziewczyny. Mimo, że od zdarzenia minął już miesiąc, wciąż potrzebuje ona krwi. W studiu „Dzień Dobry TVN” dr n. med. Karolina Mikuś-Zagórska oraz lekarz Mariusz Maj apelowali o pomoc.