Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotowywał śniadania, które ze smakiem zjedzą dzieci. Jak zrobić jajka na tostach?

Cena za nieposłuszeństwo

Minęło ponad 100 dni, od kiedy Białorusini wychodzą na ulicę demonstrować sprzeciw wobec Łukaszenki. Do dziś na Białorusi aresztowano ponad 16 tys. osób. Zatrzymano także gwiazdę białoruskiej koszykówki Elena Lewczenko, która w więzieniu spędziła 2 tygodnie. – Tutaj wszystko jest możliwe – powiedziała.

Nowe represje wobec protestujących na Białorusi

Protesty na Białorusi nie ustają. Milicja jest coraz bardziej brutalna, a władza wprowadza coraz większe represje. Co o Białorusi mówi się w Moskwie? O tym opowiedział Andrzej Zaucha, korespondent Fakty TVN, który także został zatrzymany na Białorusi.

Pogoda na dziś

Dzisiaj jest światowy dzień życzliwości i pozdrowień, pozdrawianie to tradycja na górskich szlakach, dlatego prosto z drogi na Morskie Oko Bartek Jędrzejak przestawił prognozę pogody.

Zatrzymał historię w obiektywie

Chris Niedenthal to legendarny fotograf polskiej historii. Jego prace poznał cały świat. Jak często do nich wraca? Jak wyglądała praca reportera w latach 80.? Niedługo na rynku pojawi się książka z jego biografią „Zawód fotograf. Ciąg dalszy nastąpił”.

Skubas – „Haitańskie drzewa”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił Skubas z najnowszym utworem „Haitańskie drzewa”.