Wakesurfing to kolejna propozycja dla wszystkich miłośników sportów wodnych – szczególnie dla fanów łapania fal, o które niełatwo na Bałtyku. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gościliśmy mistrzynię świata w tej dyscyplinie – Maję Śmietanę wraz z jej tatą, pełniącym również rolę trenera.
Coraz częściej osoby z niepełnosprawnościami decydują się na uprawianie sportów, związanych z intensywnym wysiłkiem. Jednym z nich jest RaceRunning, który oprócz treningów wytrzymałościowych i fizjoterapeutycznych, umożliwia udział w zawodach i rywalizację osobom na co dzień poruszającym się na wózkach inwalidzkich. W dzisiejszym programie poznaliśmy historię Wiktora Florysa oraz jego mamy Izabeli.
W dzisiejszej kuchni Szymon Czerwiński przygotowywał kotlety na bazie przepisów z całego świata. Jak przyrządzić bifteki, czyli greckie kotleciki nadziewane fetą?
W studiu programu Michał Janczura przedstawił swój autorski przegląd prasy. Jakie tematy poruszane są w krajowych gazetach?