Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotowywał śniadania, które ze smakiem zjedzą dzieci. Jak zrobić gofry czekoladowe i mini quiche ze szpinakiem?

Smak ojcostwa

Rodzina to jest ta wartość, o którą zawsze zabiegałem, zawsze chciałem ją mieć. Jest to odpowiedzialność, ale też ogromny strach – powiedział Tomasz Jakubiak, który niedawno został tatą. Jak czuje się w nowej roli?

W świecie Lego

Uczestnicy programu „LegoMasters” Łukasz Więcek i Damian Krępa budowali studio „Dzień Dobry TVN” z klocków Lego.

Pogoda na dziś

Dzisiaj jest światowy dzień życzliwości i pozdrowień, pozdrawianie to tradycja na górskich szlakach, dlatego prosto z drogi na Morskie Oko Bartek Jędrzejak przestawił prognozę pogody.

Moja nowa praca

Przez pandemię wielu ludzi traci pracę. Pod ścianą znaleźli się też aktorzy. Aby się utrzymać, wielu z nich musiało podjąć inna pracę. Swoimi historiami podzielili się Barbara Garstka i Wojciech Wachuda.

Artyści bez pracy potrzebują pomocy

Wokół rządowych dotacji dla artystów rozpętała się burza. Wypłaty wstrzymano i rozpoczęto weryfikację beneficjentów dopłat, bo na pierwotnej liście znaleźli się ci z komercyjnej czołówki. O trudnej sytuacji artystów opowiedziała redaktor naczelna Onet Kultura Katarzyna Janachowska.