Dzień Dobry TVN

sezon 49

Dzień Dobry TVN

Kłótnie są nieodłącznym elementem każdej relacji, niestety w emocjach łatwo powiedzieć o kilka słów za dużo. Dlatego ważne jest jednak, by wiedzieć, jak robić to z głową. Jak zasygnalizować problem i nie zranić drugiej połówki? Czy sprzeczki mogą być dobre? W dzisiejszym programie o swoich przemyśleniach na ten temat opowiedziały psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz, pisarka Blanka Lipińska oraz tancerka Edyta Herbuś. - Ja nie lubię się kłócić, ale uwielbiam się godzić. Bez kłótni nie ma godzenia, dlatego prowokuje te sprzeczki - wyznała Blanka. Do zwolenniczek trzymania w sobie emocji nie należy z pewnością Edyta. - Ja uważam, że jak się kłócić, to zamaszyście - dodała tancerka. Czego nie należy mówić podczas nerwowej wymiany zdań?

Komentarze i pytania od widzów

Oskar Netkowski czekał dziś na wiadomości od widzów „Dzień Dobry TVN”. Najciekawsze spostrzeżenia z naszych social mediów postanowił przedstawić na wizji.

Pyszna i lekka kuchnia jesienna

Daria Ładocha w dzisiejszej kuchni zdradziła pomysły na pyszne i lekkie dania. Kucharka między innymi podała łososia w sosie ze świeżych pomidorów z grillowanymi plastrami ananasa i orzechami. Jakim przepisem na pyszne śniadanie podzieliła się Daria? Co jeszcze przygotowała?

Psie torty

Tort urodzinowy dla psa to nie tylko świetny pomysł na prezent, jaki można sprawić pupilowi z okazji urodzin, ale również doskonały sposób na wzbogacenie monotonnej diety. W dzisiejszym programie poznaliśmy specjalistów w tym fachu. Tort mięsny to jedna z wielu propozycji, którą podaje Mateusz Bąk oraz Kuba Con. Jakich jeszcze składników używają? - Zioła poprawiają pracę jelit oraz wspomagają narządy wewnętrzne naszych psiaków, dobrze wpływają na skórę oraz sierść. Majeranek stosujemy na przykład w przypadku anemii - wyznał twórca psich tortów. Jak wyglądają ich prace?

Objawy choroby u pupila

Agnieszka Cholewiak-Góralczyk jest behawiorystką i zoodietetczyką. W dzisiejszym programie autorka książek poświęconym pupilom poruszyła temat chorób zwierząt i radzenia sobie z nimi. Jakie objawy powinny zaniepokoić opiekunów? - Wszystko, co odbiega od normy, powinno wzbudzić naszą czujność. Koty bardziej ukrywają swoje objawy przez to, jaką rolę odgrywały w przyrodzie. One nie mogą pokazywać słabości, bo są pośrodku łańcucha - wyjaśniła Agnieszka. Kiedy należy udać się do weterynarza? Jak często powinniśmy go odwiedzać?