Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Czy w spadku po bliskim można otrzymać w spadu… długi? Okazuje się, że tak. Co zrobić w takiej sytuacji? Radca prawny Eliza Kuna powiedziała, jak wygląda procedura zrzekania się spadku. Jak skomplikowane jest postępowanie w takim przypadku? Co zrobić, jeśli spadkobierca nie jest pełnoletni? – Polski ustawodawca wyszedł z taką inicjatywą, żeby nikt nie dziedziczył tylko długów. Od 2015 roku mamy sytuację, że z założenia nabywamy spadek z dobrodziejstwem inwentarza, to znaczy, że za długi odpowiadamy tylko do wysokości aktywów tego spadku – uspakajała Eliza Kuna i wyjaśniła, co to w praktyce oznacza.

Pan twarożek

– Temat przewodni dzisiejszej kuchni – biały ser – zdradził Andrzej Polan, który przygotowywał dania w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Przepisami na jakie potrawy podzielił się kucharz?

Co dziś w prasie?

Bartek Węglarczyk przedstawił autorski przegląd prasy.

Rafał Bojar – fotograf (nie)ślubny

Rafał Bojar to fotograf, który jest autorem jednych z najlepszych zdjęć ślubnych na świecie. Przez amerykański magazyn został uznany za wschodzącą gwiazdę fotografii. Jaka jest jego historia? Co go ukształtowało?

Misja sesja

Dorota i Daniel Trojanowscy podzielili się tym, jak wyglądała ich sesja ślubna. Kamila Romanow, wedding plannerka, opowiedziała o tym, jakie aktualnie panują trendy w fotografii ślubnej i na co najczęściej decydują się młode pary.