Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Od kilku lat Kraków podejmuje działania mające na celu poprawę jakości powietrza. Już od września w tym mieście obowiązuje całkowity zakaz palenia węglem, w związku z czym Sąd Rejonowy wydał już pierwszy wyrok w sprawie zatruwania środowiska. O tej sytuacji opowiedział Dariusz Nowak, rzecznik Urzędu Miasta. Jakie są metody namierzania osób, które łamią prawo?

Będzie chłodniej?

Bartek Jędrzejak wraz z Adamem Chowańskim czekali dziś w Gdańsku na osoby chętne, by wziąć udział w akcji wymiany ubrań.

Jak ważna jest pracownicza stołówka?

Według badań dofinansowania do posiłków oraz tanie jedzenie to ważne kwestie dla pracowników. Ile czasu na przerwę ma w obowiązku zagwarantować pracodawca? O tym, jak wspólne posiłki w pracy wpływają na relacje mówiła Iwona Golonko.

Poród na autostradzie

W poniedziałek na autostradzie A4 podróżująca samochodem osobowym 21-letnia kobieta zaczęła rodzić. Na miejsce zdarzenia wezwana karetka Pogotowia Ratunkowego, w której ostatecznie na świat przyszła malutka Ania. Dziennikarz „Dzień dobry TVN” Robert Stockinger o niecodziennej sytuacji rozmawiał z Michałem Słomianem, ratownikiem medycznym, który przyjął poród.

Przygotowania do Miss World

Basia Pasek spotkała się z Miss Polonią oraz projektantami jej sukni – Mariuszem Brzozowskim i Marcinem Paprockim. W której kreacji Milena Sadowska zaprezentuje się podczas eliminacji Miss World?

Plotki ze świata show-biznesu

W studiu programu Basia Pasek przestawiła najnowsze plotki ze świata gwiazd. Paula Tumala podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością, że na początku przyszłego roku zostanie mamą bliźniaczek. A czy Ronaldo faktycznie wziął ślub?