Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Ile stracimy na pełnym ozusowaniu umów-zleceń? Czy osoby wykonujące zlecenia na podstawie umowy zlecenia zarobią w 2020 roku mniej? Jakie mogą być inne negatywne skutki tego rozwiązania? Te kwestie omówiła dziennikarka TVN24 BiS Agata Zamęcka.

Prawniczka na walcu

Agnieszka Kosiba jest prawdopodobnie jedyną kobietą, która pracuje jako operatorka walca. Jak zaczęło się jej zainteresowanie ciężkim sprzętem budowlanym? – Ona nie jest tylko operatorem walca. Agnieszka na każdej budowie jest brygadzistą, potrafi dogadać się zarówno z nadzorem, jak i z pracownikami. Będąc na budowie, jest w swoim żywiole – powiedziała mama Bernarda Kosiba.

Dobry krem (nie) musi być drogi

Jak wybrać krem do twarzy? Czy tylko drogie kosmetyki są dobre? – Dobre kremy mają być skuteczne. Czyli wybieramy produkty, które pasują do naszej skóry, sprawdzamy składniki i wtedy kupujemy krem, podejmujemy decyzję. To wcale nie oznacza, że to musi być krem z najwyższej półki – powiedziała ekspertka pielęgnacji skóry Agnieszka Zielińska. Czego szukać w składzie kremu nawilżającego czy kremu przeciwzmarszczkowego? Jakich składników w kremach unikać?

Modna kuchnia zero waste, czyli obiad z resztek

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowywała dania z resztek. Co znalazło się w jej menu?