Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu Daria Ładocha pokazała, jak być ekologicznym w kuchni i przygotować dania z resztek. Co zaproponowała?

Ile może kosztować zaparkowanie samochodu w niedozwolonym miejscu?

Co zrobić, gdy wracając do zaparkowanego samochodu nie znajdziemy go w miejscu, w którym go zostawiliśmy? Pod jaki numer dzwonić, by ustalić, czy auto zostało odholowane, a może skradzione? O tym w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” mówił Radosław Kobryś. A ile może wynosić grzywna za pozostawienie auta w niedozwolonym miejscu?

Tesla szuka domu

Bartek Jędrzejak odwiedził jedno z warszawskich schronisk, gdzie rozmawiał z jedną z opiekunek zwierząt. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Studia, dziecko i akademik

Czy studiując i mieszkając w akademiku, możliwe jest wychowywanie dziecka? Ile wynosi miesięczny koszt wynajmu takiego pokoju oraz czy studenckie imprezy za ścianą nie są dużym problemem?

Kryzys w związku a narodziny dziecka

Według badań, co piąta para rozstaje się w przeciągu roku po narodzinach dziecka. Z czego wynikają kryzysy w związkach? Psycholog Magdalena Chorzewska oraz Karolina Kotowicz rozmawiały o tym w dzisiejszym programie. Czy główną przyczyną jest zmęczenie rodziców? Jak się dogadać i przetrwać?