Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

– My się często skupiamy na tym, jak bardzo filmy nie przewidziały przyszłości, ale są elementy, które rzeczywiście, czasami w sposób przerażający, są pokazane dobrze – powiedziała Anna Wendzikowska. Jak wizja przyszłości była przedstawiana w kinematografii?

Oko w oko z drapieżnikiem

– Nie można porównywać pielęgnacji zwierząt drapieżnych do zwierząt, które posiadamy w domu. Tutaj jest nie do pomyślenia, żeby opiekunowie próbowali pogłaskać tygrysa, lwa, wilka czy innego drapieżnika – powiedział Michał Targowski, dyrektor Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Jak wygląda praca opiekuna drapieżników w zoo? Kto może zostać takim opiekunem?

Jak rozpoznać, że pupilowi coś dolega?

Jak zwierzęta domowe sygnalizują, że coś im dolega? Jakie symptomy powinny zaniepokoić właścicieli? Kiedy należy zabrać pupila na wizytę do specjalisty? O tym opowiedziała lekarz weterynarii Agnieszka Leżańska.

Pytanie od widza. Testy na COVID-19

Czy istnieją testy, które mogą wykazać, że ktoś już przeszedł zakażenie koronawirusem? Na to pytanie odpowiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

W sam raz na jeden gar

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował dania jednogarnkowe. Jak zrobić zupę cebulową z kukurydzą i jajkiem sadzonym?