Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Każda kobieta pragnie wyglądać i czuć się w swoim ciele jak najlepiej. Jedynym sposobem, by pozbyć się nadprogramowych kilogramów jest konsekwencja w przestrzeganiu diety i treningów. Tak zrobiła Agnieszka Kotońska, która w dwa lata zrzuciła trzydzieści kilogramów. Jak tego dokonała?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził schronisko dla zwierząt, gdzie na nowy dom czekają malutkie kociaki. Dla czego w tym roku okres rozmnażania się kotów się wydłużył?

Wielki maraton operatora kamery

Praca kamerzysty nie należy do najłatwiejszych. Dźwiganie ciężkiego sprzętu przez wiele godzin oraz kilometry z nimi zrobione są niezłym treningiem. Ile tak naprawdę kilometrów w ciągu dnia robi w pracy?

Polski karate kid

Wiktor Tajduś od małego z pasją oglądał filmy o sztukach walki i pragnął być jak Bruce Lee. Jak zapisał się na pierwszy trening, to od razu zakochał się w tym sporcie. Dziś odnosi ogromne sukcesy, gdyż zdobył tytuł mistrza Europy w karate kyokushin. W studiu „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Skierczyńska opowiedziała o tym, dlaczego warto jest zapisywać dzieci na dodatkowe zajęcia sportowe.