Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Na rogu Hożej i Marszałkowskiej przy kawiarence „Dzień Dobry TVN” Gosia Ohme i Filip Chajzer zaczęli dzień.

Słodkie kociaki do wzięcia

Prosto ze schroniska Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody. Razem z wolontariuszkami zachęcił do adopcji małych kotków.

Ich kamienica się rozpada, a nie mają dokąd pójść

W Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 43 stoi kamienica, która grozi zawaleniem się. To o tym od kilku dni mówi cała Polska, tu lokatorom od kilku tygodni sypie się na głowę strop. Inspektor Nadzoru Budowlanego podjął jednoznaczną decyzję – mieszkańcy w ciągu 6 dni muszą opuścić tę kamienicę. Co stanie się z mieszkańcami? Gdzie zamieszkają? Czy mogą liczyć na pomoc miasta?

Palisz? Dobrowolnie narażasz się na 30 chorób

- W Polsce 1/4 populacji to są osoby uzależnione od papierosów – powiedział dr hab. n. med. Paweł Balsam. Na czym polega bierne palenie i czy też powoduje takie same zmiany chorobowe jak u palaczy? Jakie choroby są wywoływane przez palenie papierosów?

Sejmowa gorączka

Jak wyglądają kulisy pracy reportera sejmowego? Kamery „Dzień Dobry TVN” towarzyszyły reporterowi TVN24 Pawłowi Łukasikowi podczas jego dnia pracy. Okazuje się, że większą część dnia reporter… biega. W ciągu 8 godzin potrafi przejść nawet ponad 12 tysięcy kroków! Jak to możliwe?

Bieg z kamerą na bieżni – czas start

Paweł, operator Filipa Chajzera, rozpoczął bieg na bieżni razem z kamerą. Jak mu poszło?

Aneta Kręglicka – Miss Świata sprzed 30

Aneta Kręglicka w 1989 roku została Miss Świata. W tym roku mija 30 rocznica otrzymania tego zaszczytnego tytułu. Jak minął jej ten czas? Co zmieniło się w jej życiu? Jak wspomina swój pobyt w Hong Kongu podczas konkursu? Jak wyglądała jej droga po koronę?

Newsy ze świata show-biznesu

Dawid Woliński przeszedł totalną metamorfozę. Nominacje do nagród Grammy 2020 zostały ogłoszone. A Mateusz Hładki sprawdził, co jeszcze słychać w świecie gwiazd.