Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Siara bydlęca – eliksir zdrowia i urody?

Siara bydlęca, inaczej colostrum bovinum lub młodziwo, to substancja, która ma liczne właściwości i działanie zdrowotne. W jaki sposób może pomóc osobom o obniżonej odporności? Milena Nosek opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o właściwościach siary bydlęcej. – Białka mleka krowiego bardzo często są alergenem – wyjaśniła. W jakiej formie najlepiej ją przyjmować?

Oszustwa za granicą. Jak nie dać się nabrać?

Marta Muśnicka-Buczyńska wraz z rodziną padła ofiarą oszustwa na Majorce. Wypożyczalnia samochodów oskarżyła małżeństwo o kradzież półki z bagażnika. Ta sama wypożyczalnia oszukała również inną polską rodzinę. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli oni swoje historie. Adwokat Eliza Kuna wyjaśniła również, jak nie dać się oszukać za granicą.

Pani Wiesia oceniła ziemniaczane dania Piotra Kucharskiego

Zaprzyjaźniona fanka „Dzień Dobry TVN” podała Piotrowi Kucharskiemu swój przepis na ziemniaczane gniazda. Kucharz przygotował je w kuchni programu. Jak gospodyni oceniła jego wersję? Kucharski podał również przepis na babkę ziemniaczaną.

Jakie rośliny domowe zakwitną zimą?

Piękne storczyki, hiacynty i bromelie stojące na parapecie to marzenie niejednej pani domu. Jak je pielęgnować, aby kwitły jak najdłużej? Jak zadbać o kwiaty cięte? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała mistrzyni florystyki Karolina Ładyżyńska-Skrzypek.