Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Tango to taniec składający się z wielu gestów i zmysłowych ruchów. Skąd pochodzi, jakie są jego rodzaje i jak wyglądają podstawowe kroki? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli mistrzowie tanga argentyńskiego Juan Malizia i Manuela Rossi.

Kasia Bukowska i jej tarty grzechu warte

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bukowska przygotowała pyszne tarty na słodko i na słono. Na stole pojawiły się takie rarytasy, jak: tarta z ricottą, czekoladą i pistacjami oraz kolorowa tarta warzywna.

Kto pojedzie na Olimpiadę Kreatywności w Chinach?

Kreatywne zabawy rozwijają wyobraźnię dziecka w każdym wieku. To także dzięki nim dzieci się prawidłowo rozwijają. Marcin Sawicki spotkał się z polską drużyną, która wybierze się na Olimpiadę Kreatywności w Chinach. Jak wyglądają takie zawody i jak można ćwiczyć kreatywność?

Kim są jutronauci?

Jutronauci to ludzie, którzy swoimi pomysłami i pracą mogą wpłynąć na to, jak nasze życie będzie wyglądało w przyszłości. Jakie dokładnie jest ich zadanie? O programie „Jutronauci” i swojej pracy opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” szef Vadim Makarenko, mentorka programu Marzenia Rudnicka oraz stypendystka Agnieszka Ozimek.