Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

– Ma lat 17 i jest w okropnym stanie, jest po udarze. W ogóle nie wychodzi. Wczoraj była radość w rodzinie, bo zjadła. Próbujemy, żeby sobie ostatnich dni i miesięcy dożyła w cieple, w spokoju, najedzona i napita – powiedzieli Monika i Robert Janowscy, którzy zaadoptowali ze Schroniska na Paluchu psa seniora. Dlaczego warto zaadoptować staruszka?

Konopnicka w Filipowie

Wójt Filipowa Tomasz Rogowski czyta mieszkańcom gminy utwory Konopnickiej. O tym pomyśle opowiedziała Barbara Orchowska, dyrektorka gminnego ośrodka kultury i sportu.

Przegląd prasy

Joanna Mąkosa przedstawiła autorski przegląd prasy.

Czy można zarazić się COVID-19 w windzie?

Czy można zarazić się koronawirusem w windzie, którą chwilę wcześniej jechała osoba zakażona, nie poprzez przeniesienie wirusa na dłoniach, tylko poprzez wdychanie go z powietrza? Na to pytanie odpowiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

Britney Spears znów przegrała proces

Britney Spears miała świat u stóp. Była utalentowana, piękna, sławna i bogata. Teraz mało kto pamięta jej największe hity, a szerszej publiczności jest znana poprzez problemy, z którymi się mierzy. Od 12 lat jest ubezwłasnowolniona, a kuratelę nad nią sprawuje jej ojciec, który także zarządza jej majątkiem. Niedawno przegrała kolejny proces dotyczący zmiany zasad sprawowania kurateli. O fenomenie gwiazdy opowiedziała dziennikarka radiowa Kamila Ryciak.