Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Davina Reeves-Ciara poinformowała na swoim Instagramie, że będzie sama opiekowała się dziećmi przez 10 dni, ponieważ jej mąż wyjeżdża, żeby się wyciszyć. O tym, jak na związek wpływają samotne wyjazdy partnerów opowiedzieli: żona Kamila Pawelskiego Viktoria Skrobotun-Pawelska, dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski i psycholog Paulina Biernat. Czy taka chwila dla siebie, od czasu do czasu, jest dobrym pomysłem?

Piotr Kucharski i kaczka w roli głównej

Piotr Kucharski podsumował swój poranek w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Na stole pojawiły się takie pyszności, jak  burgery z kaczki z modrą kapustą.

Magdalena Smalara o aktorstwie i roli nauczycielki

Magdalena Smalara to polska aktorka znana z roli w wielu popularnych polskich serialach. Na co dzień jest również wykładowczynią na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie. Za co doceniają ją studenci? O swojej miłości do muzyki i karierze aktorskiej opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jak wyglądają początki karmienia piersią?

Początki macierzyństwa bywają trudne. Jak poradzić sobie z karmieniem piersią? O tym w programie opowiedziały: dyplomowany Promotor Karmienia Piersią Agata Aleksandrowicz oraz mama Emilki i aktorka Agnieszka Kaczorowska-Pela.