Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Barbara i Janusz Morawieccy zaadoptowali braci z domu dziecka. Jeden z nich okazał się cierpieć na FAS. Jest to skrót od nazwy Alkoholowy Zespół Płodowy określającej zespół różnorodnych wrodzonych wad fizycznych i psychicznych, którymi obarczone są dzieci matek spożywających alkohol w trakcie ciąży. Jak wygląda codzienność rodziny Morawieckich? O swojej walce z chorobą syna małżeństwo opowiedziało w „Dzień Dobry TVN”.

Co Polacy robią w niedzielę?

Michał Nobis wyszedł na ulice Warszawy, by dowiedzieć się co warszawiacy robią w niedzielę. – Spotykamy się ze znajomymi, chodzimy na spacery – wyjaśnił jeden z mieszkańców stolicy. Psycholog zdrowia Mateusz Banaszkiewicz wyjaśnił również ile powinniśmy spać w weekend.

Grzegorz Zawierucha i jego niedzielny rosół

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha podzielił się swoim przepisem na wyjątkowy rosół pełen smaku. Jakiego rodzaju mięsa użył?

Dlaczego kot drapie meble?

Koty potrafią być niesfornymi współlokatorami. Często zdarza im się niszczyć rzeczy na wiele różnych sposobów. Dlaczego to robią? W kawiarence programu behawiorystka Antonina Kondrasiuk opowiedziała, jak ujarzmić niegrzecznego kota.