Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Remont równa się kryzys w związku?

Jest kilka popularnych powodów, dla których pary się kłócą, a nawet rozstają. Jednym z nich okazuje się…remont. O tym, jak wpływa na relacje w związku i dlaczego w tym okresie ławo o kłótnie, rozmawiały ekspert ds. zachowań społecznych kobiet Katarzyna Pawlikowska, dziennikarka Katarzyna Bosacka i psychiatra Maja Herman. Czy da się wspólnie podejmować decyzje?  Co zazwyczaj jest przyczyną konfliktów?

Makijaż natryskowy

Airbrush to nowa metoda aplikowania makijażu. Tradycyjne gąbki i pędzle zastąpiono tu bezdotykowym nakładaniem kosmetyków za pomocą specjalnego urządzenia. Dzięki temu można uzyskać bardzo naturalny efekt. O zaletach takiego makijażu opowiedziała wizażystka Sylwia Rakowska.

Prezenty, które można zrobić samemu

Nie trzeba wydawać fortuny, żeby obdarować najbliższych świątecznymi prezentami. Wystarczy trochę kreatywności. Dekoratorka Katarzyna Sobczyk zaprezentowała prezenty, które można zrobić własnoręcznie. Zaproponowała m.in. wieniec z orzechami czy robótki ręczne na drutach.

Pomysł dla tych, którzy tęsknią za letnim grillowaniem

Grillowane warzywa oraz szaszłyki z kurczakiem, boczkiem i kiełbasą - oto przepis, dla tych, którym zimą brakuje grillowania!

Zapiekanki, czyli klasyka smaku

Zapiekanka z ragu, zapiekanka z kaszanka oraz zapiekanki ze szpinakiem i jajkami - kucharz Piotr Kucharski pokazał swoje sposoby na popularne zapieksy.