Dzień Dobry TVN

sezon 36

Dzień Dobry TVN

Wioletta Błazucka, znana jako „Pierogi z Kimchi”, odczarowuje kuchnię koreańską. W swoich mediach społecznościowych zaraża miłością do Korei i tamtejszego jedzenia. W kuchni „Dzień Dobry TVN” przygotowała swoje ulubione koreańskie dania. Jak zrobić kimchi z ogórków?

Jak przygotować się na Halloween?

W ostatni dzień października obchodzone jest Halloween. Jak przygotować wyjątkowe przebranie? Jak ozdobić dom na halloweenową imprezę? Swoimi sposobami na udaną domówkę w kawiarence „Dzień Dobry TVN” podzieliły się: Magda Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka.

Michalina Olszańska o życiowych rolach

Michalina Olszańska to aktorka, pisarka, skrzypaczka i wokalistka. Niedawno zagrała w serialu „Pajęczyna” i została mamą. O wszystkich swoich życiowych i ekranowych rolach opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Marek Dyjak i Janusz Palikot o swojej przyjaźni

Marek Dyjak wydał niedawno swoją ostatnią płytę. Jednym z singli „Na wzgórzu rozpaczy” towarzyszy teledysk, w którym pojawił się wyjątkowy gość Janusz Palikot. Jest on wieloletnim przyjacielem wokalisty. O swojej relacji i płycie panowie opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Dawid Kwiatkowski w utworze "Nieważne"

Na scenie „Dzień Dobry TVN” Dawid Kwiatkowski wykonał swój nowy utwór „Nieważne”.