Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Na zorganizowanej we Freiburgu Światowej Wystawie Kotów tytuł najpiękniejszej dorosłej kotki zdobyła El Niño rasy Maine Coon. W walce o tytuł pokonała aż 1500 innych kotów. Jej właścicielka Kamila Skrzydlak-Kulesza odwiedziła studio „Dzień Dobry TVN” i opowiedziała o udziale w wystawach. Jak się do nich przygotować?

Jakie są najlepsze gadżety dla kawoszy?

Każdy szanujący się miłośnik kawy wie, że jej picie wymaga specjalnej oprawy. Jakie gadżety będą idealnym prezentem dla fanatyków kawy? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział Konrad Koterba.

Kaczka w kuchni Piotra Kucharskiego

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski zaproponował trzy przepisy na dania z kaczką. Jak przygotować zupę z kaczki ala ramen?

Emma – pracownik biurowy z przyszłości

Emma to lalka ludzkich rozmiarów, którą stworzył zespół naukowców z Wielkiej Brytanii. Przedstawia ona pracownika biurowego z przyszłości. Jest modelem tego, jak może wyglądać człowiek pracujący przy biurku, jeśli nie zmienią się nasze nawyki. O tym projekcie opowiedział jego twórca futurysta behawioralny William Higham.

Autorski przegląd prasy Artura Andrusa

W studiu programu Artur Andrus podzielił się najnowszymi informacjami z polskiej prasy. Co pojawiło się na okładkach gazet?

„Ukryta gra” -  nagroda za najlepszy debiut reżyserski

Reżyser "Ukrytej gry "Łukasz Kośmicki został laureatem Nagrody im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa". Jest ona przyznawana za najlepszy debiut reżyserski. Jak wyglądały kulisy powstawania filmu? O swoich emocjach reżyser opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. Dlaczego został wyróżniony w ten sposób?