Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie skrzypaczka Agnieszka Flis zagrała na swoich diamentowych skrzypcach cover piosenki Eda Sheerana „Shape of you”.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odebrał wczoraj nagrodę „Osobowość TV”. Dlaczego jest dla niego tak wyjątkowa? Następnie prezenter przedstawił dzisiejszą prognozę pogody.

Śmierć chłopca, po wdychaniu dezodorantu

Kilka dni temu do szpitala w Jeleniej Górze przywieziono jedenastoletniego chłopca, który stracił przytomność po wdychaniu dezodorantu. Mimo podjętych prób reanimacji, dziecko zmarło. Co znajduje się w oparach aerozoli?

Gwiazdy na czerwonym dywanie

Wczoraj odbył się plebiscyt „Róże Gali”, na który wybrała się Agnieszka Jastrzębska, by móc porozmawiać z gwiazdami polskiego showbiznesu. Kto zdobył tegoroczne statuetki?

Plotki z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o najnowszych wydarzeniach ze świata showbiznesu. Dlaczego Richard Gere postanowił przyjechać od Polski? A jak fani odebrali najnowszy singiel MaRiny?

Luksusowy akademik na Mokotowie

Na Mokotowie otworzony został pierwszy prywatny akademik. Co oferuje, w ramach dość wysokiego kosztu wynajmu? Filip Chajzer postanowił odwiedzić to miejsce i porozmawiać ze studentami.

Gdzie w Polsce można rodzić po ludzku?

Fundacja Rodzić po Ludzku zrealizowała autorski projekt, w ramach którego sprawdzano, jakie warunki panują na porodówkach. Czy na oddziałach położniczych panuje przemoc psychiczna i fizyczna? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziały Joanna Pietrusiewicz oraz Aleksandra Wilk-Przybysz.