Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Powraca moda na pieluchy wielorazowe. Aleksandra Kapturzak, która prowadzi pieluchotekę, oraz położna Weronika Dryja, opowiedziały o swoich doświadczeniach i dlaczego to rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Jakie korzyści płyną z używania pieluch jednorazowych? Czy ich używanie jest trudne? Jak wybrać odpowiednie pieluchy wielorazowe? Dlaczego warto zrezygnować z pieluszek jednorazowych?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś.

Jak upomnieć się o pożyczone pieniądze?

Gośćmi „Dzień Dobry TVN” byli specjalista savoir-vivre Wojciech S. Wocław oraz komik Łukasz Lotek Lotkowski, którzy dyskutowali o tym, jak odzyskać pożyczone pieniądze i jak odmawiać pożyczki. Jak poradzić sobie ze znajomym, który zwleka ze zwrotem długu?

Ich marzeniem jest nowy bus

Podopieczni Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością potrzebują nowego busa. – Codziennie dowozimy 147 dzieci do naszych placówek. Teren jest bardzo ciężki, busy się bardzo psują. Jeżeli nam busa zabraknie to zajęcia się nie odbędą – powiedziała Janina Zachwieja, przewodnicząca Koła PSONI. - Jeżeli wydamy 200 tys. wkładu własnego do zakupu busa to braknie nam na dokończenie domu mieszkalnego, gdzie by mogli zamieszkać i dożyć godnie swojej starości – dodała.