Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

„Świąteczny dyżur” jest kolejną książką bestsellerowego pisarza Adama Kay’a, która w niekonwencjonalny sposób łączy w sobie zarówno radości, smutki, jak i absurdy siedmiu kolejnych świąt Bożego Narodzenia, które autor spędził jako lekarz na oddziale położniczym. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swoich doświadczeniach na oddziale porodowym oraz procesie twórczym towarzyszącym najnowszej książce.

Josh Hartnett – aktor, który odmówił roli Supermana

Josh Hartnett amerykański aktor i producent filmowy. Znany jest z ról w filmach „Pearl Harbor” czy
„Helikopter w ogniu”. W rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedział o swojej karierze i powodach, dla których odmówił roli Supermana.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu programu Andrzej Stankiewicz przedstawił najnowsze informacje z polskiej prasy. Co znalazło się na okładkach najpopularniejszych gazet?

Wiktor Dopierała i jego niezawodne serniki

W kuchni „Dzień Dobry TVN” swoim przepisem na sernik idealny podzielił się Wiktor Dopierała. Jakie spody wybrał? – Wybieramy ser, w którym jest śmietanka, a nie mleko – zdradził.

Dzieła sztuki na paznokciach. Jak wyglądają?

Zadbane, ładne i wystylizowane paznokcie są teraz w modzie. Niektórzy na paznokciach tworzą jednak dzieła sztuki. Instruktor i stylistka paznokci Anna Knitter-Zawadzińska opowiedziała o swojej pracy. Jak zainteresowała się tą dziedziną? W kawiarence „Dzień Dobry TVN” zaprezentowała również swoje umiejętności.