Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

– Ten film powstał z pomysłu Michała. Bo wystawiliśmy samochód na sprzedaż. Po dwóch tygodniach, jak się zjawi do domu, ja mówię: „No nie możemy tego samochodu sprzedać. Zero zainteresowania”. A on mówi: „Wiesz co, ja coś wymyślę”. No i wymyślił – wyjaśniła Jolanta Góra, babcia Michała Barszczewskiego, który opublikował w sieci pojawiło się nietypowe ogłoszenie o sprzedaży auta. Czy filmik przyniósł oczekiwany efekt?

Od rana pogodny Bartek wśród Miss

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały tydzień.

Zamiast na krzesełkach, siedzą w szkole na piłkach

Uczniowie w szkole w Bartnikach przez tydzień każdego miesiąca zamiast na krzesłach siedzą na piłkach gimnastycznych. Pomysłodawcą tej akcji jest szkolny wuefista Michał Piłowski, który opowiedział, dlaczego zaproponował takie rozwiązanie. Jak reagują na to uczniowie, ich rodzice oraz inni nauczyciele? Jakie korzyści dla zdrowia przynosi siedzenie na piłkach?

Dziś Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach

Stosowanie antybiotykoterapii budzi wiele dyskusji, opartych głównie na emocjach, a nie faktach. Zdarza się, że lekarze przepisują antybiotyki w nadmiarze, a pacjenci chętnie przyjmują je bez potrzeby i bez konsultacji lekarskiej. Przy okazji Europejskiego Dnia Wiedzy o Antybiotykach lekarz rodzinny Michał Sutkowski podzielił się wiedzą na temat antybiotyków i wyjaśnił, dlaczego ich zażywanie nie zawsze przynosi korzystne skutki zdrowotne, a wręcz bardzo często szkodzi. Kiedy i jak stosować antybiotyk? – Nie ma skutecznego leczenia infekcji wirusowych antybiotykami. Antybiotyk jest tylko na bakterie – zaznaczył lekarz.

Skazany na scenę

Jakub Gąsowski, syn aktorów Piotra Gąsowskiego oraz Hanny Śleszyńskiej właśnie zadebiutował na deskach Teatru Capitol w przedstawieniu „Akt równoległy” w reżyserii Olafa Lubaszenki. Czy Kuba może liczyć na wsparcie rodziców?

Co nowego w świecie gwiazd

Justyna Żyła powiększyła usta, a Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała się w blond bobie. Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co więcej słychać w świecie gwiazd.