Dzień Dobry TVN

sezon 36

Dzień Dobry TVN

"Mam Talent!" to program, który od lat przyciąga wielu widzów. Przed nami półfinałowy odcinek 13. edycji show. Na scenie wystąpi między innymi Cyrk Partolini. O swoim występie komicy opowiedzieli w rozmowie z reporterem „Dzień Dobry TVN” Piotrem Wojtasikiem.

Bartek Jędrzejak i skok w przyszłość

Bartek Jędrzejak odwiedził Centrum Nauki Kopernik, by dowiedzieć się, jakie technologiczne nowości czekają nas w przyszłości. Opowiedział również o prognozie pogody na dziś.

„Doktór Polskich Orłów”, czyli film biograficzny o legendarnym Januszu Garlickim

Wszyscy oddani fani polskiej piłki nożnej dobrze wiedzą, że Janusz Garlicki to jeden z najlepszych polskich ortopedów, który jako lekarz sportowy współuczestniczył we wszystkich największych sukcesach polskiej reprezentacji narodowej. Czym zajmuje się obecnie? Jak wspomina swoją współpracę z piłkarzami? O tym lekarz wraz z córką Katarzyną Kwiatkowską opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Jan Błachowicz i jego przygotowania do obrony mistrzowskiego pasa

Jan Błachowicz po raz drugi będzie bronił tytułu mistrza wagi półciężkiej. Tym razem rękawice skrzyżuje z Brazylijczykiem Gloverem Teixeira. Jak wyglądały jego przygotowania do walki? O tym sportowiec opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.