Dzień Dobry TVN

sezon 49

Dzień Dobry TVN

Cukier, sól, utwardzane tłuszcze, alkohol – to tylko niektóre z produktów, które mają znaczący wpływ na przyspieszenie procesów starzenia się organizmu. Ale czy koniecznie musimy ich unikać? O tym, jak się odżywiać, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądem, mówiła w dzisiejszym programie dietetyczka Karolina Gruszecka.

Zwiedzamy Muzeum Lalek

Wraz z Żanetą Rosińską zwiedzaliśmy dziś największe w Polsce Muzeum Lalek w Kaliszu. Dlaczego warto to miejsce odwiedzić? A co czeka nas w pogodzie?

Niebezpieczne związki

Co zrobić, gdy nasze dziecko wpadnie w toksyczną relację, która jest dla niego krzywdząca? Czy w ogóle powinniśmy ingerować w znajomości z rówieśnikami? O tym, jak reagować i rozmawiać z dziećmi, mówiła dziś psycholog Aleksandra Piotrowska. – To, co możemy zrobić, to po pierwsze uświadomić sobie, że nie jesteśmy w stanie dziecka starszego niż 3, 4, 5 lat uchronić przed różnego rodzaju przykrościami ze strony otoczenia – podkreślała ekspertka.

Zachęcamy Was do komentowania

Zachęcaliśmy dziś naszych widzów, by komentowali omawiane tematy, a wszystkie wypowiedzi w kulisach śledził Oskar Netkowski.