Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Indila to popularna w Polsce francuska wokalistka. Swoją ostatnią płytę wydała pięć lat temu po czym zniknęła z rynku muzycznego na rzecz życia prywatnego. Dziś powraca z nowym albumem. Pierwszym singlem promującym nowy krążek został utwór „Parle à ta tête”. O tym projekcie opowiedziała w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Edward Rinke. Jak wyglądało jego życie w obozie koncentracyjnym?

Edward Rinke przed wojną należał do czołowych polskich bokserów. Jego losy nadają się na filmowy scenariusz. Karierę sportową przerwała Rinkemu II Wojna Światowa. Bokser, by przeżyć, walczył na pięści w obozie koncentracyjnym. Jego niezwykłą historię w studiu programu opowiedziała wnuczka Anna Rucińska-Miks. Jak dokładnie wyglądało jego życie w obozie?

Oscypki z żurawiną według Mikołaja Reya

Mikołaj Rey podsumował swój poranek w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Na stole pojawiły się takie pyszności, jak indyk z żurawiną i kurkami oraz sos cumberland.

Edward Norton o tym, co go napędza

Edward Norton to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Znamy go z takich filmowych ról jak: „Podziemny krąg”, „Rozgrywka” oraz „Iluzjonista”. Do Polski przyjechał, by zaprezentować swój najnowszy film – „Osierocony Brooklyn”. Rozmawiała z nim Anna Wendzikowska.

Mateusz Banasiuk o swojej roli narkomana i przestępcy

Losy bohaterów serialu „Pod powierzchnią” stają się coraz bardziej zawikłane. Zagęszcza się też kryminalna intryga. Swój udział ma w niej Radek Szot. W tej roli występuje znakomity Mateusz Banasiuk. O swojej roli w serialu opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.