Dzień Dobry TVN

sezon 36

Dzień Dobry TVN

Mateusz Wróbel to najbardziej oczytany szewc w Polsce. 30-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic dwa lata temu założył swój zakład w dawnym budynku dworca kolejowego. Zostając szewcem porzucił po pięciu latach pracę polonisty. Skąd ta zmiana? O tym opowiedział wraz z żoną w „Dzień Dobry TVN”.

Mariusz Wojciński - nauczyciel nagrodzony "Global Teacher Award"

Pracuje w szkole, w której prowadzi dwa wychowawstwa, uczy, jest administratorem informatycznym placówki, a ponadto zawsze znajduje czas, żeby zaangażować swoich uczniów w międzynarodowe projekty. Nauczyciel przedmiotów ścisłych z Niepublicznej Szkoły Integracyjnej w Inowrocławiu Mariusz Wojciński został laureatem "Global Teacher Award". O swojej pracy opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Bartek Jędrzejak i skok w przyszłość

Bartek Jędrzejak odwiedził Centrum Nauki Kopernik, by dowiedzieć się, jakie technologiczne nowości czekają nas w przyszłości. Opowiedział również o prognozie pogody na dziś.

Jak ograniczyć ilość soli i cukru w diecie?

Sól i cukier uważane są za jedne z najbardziej szkodliwych składników naszej diety - oczywiście jeśli przyjmujemy je w nadmiarze. Jakie są normy spożywania soli i cukru? Jak ograniczyć ich ilość? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała prowadząca program "MądrzeJEMY" Katarzyna Bosacka.