Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie to historyczne miejsce. Co dzieje się za kulisami i jakie ciekawostki można znaleźć na zapleczu teatru? W ogromnym budynku mieści się wiele pracowni, które tworzą przedmioty i dekoracje na potrzeby przedstawień teatralnych. Co dokładnie powstaje w każdej z nich?

Anna Davies o młodym pokoleniu baletnic

Taniec klasyczny, zwany popularnie baletem, to jedna z najstarszych znanych form tańca scenicznego, wywodząca się z tańców dworskich. Obecnie stanowi bazę, od której rozpoczyna się naukę pozostałych technik tanecznych. Jaka jest jego historia? O tym, kiedy zacząć przygodę z baletem w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała choreograf, pedagog baletu i założycielka szkoły Młody Balet Polski Anna Davies.

Nowości w domu Wielkiego Brata. Jakie zmiany zaszły?

Program "Big Brother" kolejny raz dostarczył widzom emocji. Dom Wielkiego Brata opuściła Ewa, która sama podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w reality-show. Do programu zaś dołączy nowa osoba. W studiu „Dzień Dobry TVN” o swojej kandydaturze opowiedzieli: Sandra Mendelowska, Bartłomiej Czochara oraz Ewelina Puzio. Które z nich wejdzie do programu?