Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Kalendarz Dżentelmeni powraca. Ten kultowy projekt charytatywny zapoczątkował i od wielu lat prowadzi dziennikarz Oliwier Janiak. Pierwsza edycja kalendarza pojawiła się w 2007 roku. W 2016 produkcja została zawieszona. Czym kalendarz zaskoczy w tym roku? O tym opowiedziały gwiazdy zaangażowane w projekt: Olivier Janiak, Przemysław Kossakowski i Cezary Pazura.

Leśne ciekawostki w bieszczadzkich lasach

Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina to leśniczy Nadleśnictwa Baligród w Bieszczadach. Ja wygląda ich codzienność? Jakie zwierzęta spotykają? W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o swojej pracy i współpracy z miejscowymi uczniami. Czego uczą dzieci?

Sabina Francuz i jej przepisy kuchni żydowskiej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sabina Francuz przygotowała dania inspirowane żydowską kuchnią Fani Lewando. Jak uformować chałkę?

Jak w łatwy sposób zrobić plakat w stylu boho?

Styl boho staje się coraz bardziej modny, zwłaszcza jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Do tego jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w niemal każdej przestrzeni. Jak wykonać ramkę do plakatów w tym styl? Swoje sposoby zaprezentowała Magda Borowiak-Wróblewska.

Jak prać puchowe kurtki?

Wypranie kurtki puchowej to nie lada wyzwanie. Sklejone pióra i utrata właściwości termoizolacyjnych mogą być skutkami nieumiejętnie wykonanego prania. Jak to zrobić? Swoimi sposobami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się dziennikarka Małgorzata Świgoń.