Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się do Lubachowa, gdzie spotkał się z miłośnikami osłów. Katarzyna i Krzysztof Słupscy opowiedzieli, za co kochają te zwierzęta. – Osły są otwarte do ludzi, ciekawe świata – wyjaśnił Krzysztof.

Mikołaj Rey na zbiorach żurawiny

Żurawina jest doskonałym źródłem witamin A, E oraz C, a także witamin z grupy B. Dostarcza też spore ilości błonnika, karotenu i minerałów. Jak jest hodowana? Temu procesowi przyjrzał się Mikołaj Rey. W kuchni „Dzień Dobry TVN” przygotował również dania z żurawiną w roli głównej. Jakie menu zaproponował?

Łukasz Fraś i Malwina Kowalowicz. Jak wyglądała ich droga do finału „Mam Talent!”?

Emocje po czwartym półfinale dwunastej edycji programu „Mam Talent!” jeszcze nie opadły, a w studiu „Dzień Dobry  TVN” już na kanapach zasiedli jego zwycięzcy: Malwina Kowalowicz i Łukasz Fraś "Luqo Art". Jakie są ich wrażenia po odcinku?

Marcin Kostrzyński i sekretne życie saren

Marcin Kostrzyński opowiedział w programie o sarnach, które przeżywają właśnie wyjątkowy okres w roku - to czas zrzucania poroża i druga szansa na zajście w ciążę. - Jeżeli sarna nie zajdzie w ciążę w lipcu lub sierpniu, jak jest pierwsza ruja, to może mieć ruję powtórzoną zimą – wyjaśnił.