Dzień Dobry TVN

sezon 49

Dzień Dobry TVN

Termin o dodatek osłonowy, który jest kluczowym elementem rządowej Tarczy Antyinflacyjnej już minął. Pozostałe dotacje rządowe czekają jeszcze tylko przez miesiąc na składanie wniosków. O jakie dofinansowania możemy się zgłosić do 30 listopada? O tym opowiedziała dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Dominika Nawrocka, która jest ekspertką finansową oraz założycielką organizacji na temat edukacji finansowej. Kto dostanie dodatek węglowy? Na jakie pułapki powinniśmy zwrócić uwagę?

Pogoda na dziś

Z kamerą „Dzień Dobry TVN” wybraliśmy się do szkoły bezpiecznej jazdy. Jakub Litwin to kierowca wyścigowy z międzynarodowym doświadczeniem, dziś postanowił pokazać, jak trudno jest wyjść z poślizgu. Jak działa szarpak? To sprawdziła nasza prezenterka Żaneta Rosińska. Przy okazji opowiedziała, jakie warunki atmosferyczne czekają nas nie tylko na drogach.

Martyna odpadła z programu „Top Model”

W ostatnim odcinku „Top Model” z programem pożegnała się Martyna Kaczmarek. Wraz z Michałem Pirógiem odwiedziła dzisiejsze studio „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o przygodzie w świecie modelingu. - Czułam niepewność, że jestem jedyną dziewczyną plus size i co sobie o mnie pomyślą. Być sobą jest bardzo ważne. Natomiast w tej pracy, którą wykonujemy przed aparatem i kamerą, musisz być kameleonem - wyznała uczestniczka 11. edycji. Zdaniem prowadzącego w ostatnim zadaniu inni uczestnicy poradzili sobie lepiej, natomiast Martyna nie powinna się poddawać. Sama przyznaje, że udział w programie był najlepszą przygodą w jej życiu. Jakie ma plany na przyszłość?