Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Cristian Catese przygotowywała dania z tuńczykiem na każdą porę dnia. Jakimi przepisami się podzieliła?

Co Amerykanie myślą o wyborach?

- Joe Biden jest w polityce ponad cztery dekady, był już wiceprezydentem i nic znacznego się nie wydarzyło w naszej gospodarce – powiedział Jack Winnik, agent nieruchomości. – Joe Biden przywróci nam poczucie dumy, a Kamala poczucie możliwości – zaznaczyła Tina Scudelletti-Alabbas, pedagog szkolny. – Do tej pory kraj był podzielony, teraz się zjednoczony – dodała.

Kamala Harris – pierwsze kobieta na stanowisku wiceprezydenta

Antropolog społeczny Małgorzata Zawadka oraz były ambasador Polski w USA Ryszard Schnepf rozmawiali o wyborach prezydenckich w Stanach Zjedoczonych. Kim jest Kamala Harris? – Jest córką dwojga naukowców – powiedziała Zawadka. – W końcu mamy człowieka, który rozumie przemiany – dodała. Jakim prezydentem będzie Joe Biden?

Pogoda na dziś

Prezenterka pogody Diana Kautz wybrała się do parku Miniatur. Co można tam zobaczyć?

Sentymentalne powroty Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski wybrał się w swoje rodzinne strony do Alwerni. – Wychowywał się w moim towarzystwie, musiałem go pilnować jak szliśmy nad rzekę się kąpać, musiałem go pilnować jak szedł do lasu – zdradził Mikołaj Grabowski, brat Andrzeja, aktor, reżyser. – Wydaje mi się, że jesteśmy bardzo rożni w temperamencie, w spojrzeniu na życie – dodał. W studiu programu Andrzej Grabowski opowiedział o swojej książce „Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl”. – Życie aktora takie jest, że jest motylem, który się zmienia – powiedział.

Andrea Bocelli w piosence „Hallelujah”

Andrea Bocelli wykonał piosenkę „Hallelujah”.