Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Mandarynkowy symbol świąt

Zapach mandarynek wielu osobom kojarzy się ze świętami. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, co mandarynki mają w sobie. – Z mandarynką zawsze warto obcować, bo jest fantastyczna, pięknie pachnie, ma dużo witaminy C i witaminy A – zaznaczyła w „Dzień Dobry TVN” Marta „Mandaryna” Wiśniewska. Jakie danie przygotował szef kuchni Giancarlo Russo?

Mandarynkowa tradycja świąteczna

Dietetyk kliniczny Hanna Stolińska-Fiedorowicz powiedziała o właściwościach zdrowotnych mandarynek. – Cztery małe mandarynki zaspokajają dzienne zapotrzebowanie na witaminę C – zaznaczyła. Jakie są najlepsze?

Domy – puste gniazda

Dzieci dorastają i opuszczają dom, a rodzice często zostają sami w dużym domu. – Kiedyś ludzie budowali duże domy z myślą, że to będą domy pokoleniowe, niestety to się nie sprawdza – powiedziała Danuta Sieniakowska, która mieszka w domu o powierzchni 200-metrów.

Jakie nieruchomości sprzedać najtrudniej?

Architekt wnętrz Jonatan Kilczewski powiedział o najtrudniejszych nieruchomościach do sprzedania. Jak zachęcić potencjalnych kupców?

Meblościanki i biblioteczki z PRL-u wróciły do łask

Meblościanki i biblioteczki z PRL-u znów są modne. – Meblościanki pozwalają nam wyposażyć swoje mieszkanie nietuzinkowo – powiedziała Beata Bochińska, historyczka designu. Jakie są zalety takich mebli?

Przegląd prasy Katarzyny Zdanowicz

Dziennikarka Katarzyna Zdanowicz omówiła, co znalazło się w dzisiejszej prasie. Jakie tematy trafiły na pierwsze strony?