Dzień Dobry TVN

sezon 49

Dzień Dobry TVN

Marek Hucz i Jan Jurkowski, znani internetowi twórcy z kanału Grupa Filmowa Darwin, byli naszymi dzisiejszymi gośćmi. Pomysły na tworzenie filmów zaczęły rodzić się już w trakcie studiów, kiedy przyszli twórcy wymyślali różne scenariusze w ramach rozrywki. Dziś grupa obchodzi już 10. urodziny. Czy w 2012 roku spodziewali się, że kiedyś ich hobby przerodzi się w pracę na pełen etat? Co było przełomem w ich karierze?

Pogoda na dziś

Prosto z dachu studia „Dzień Dobry TVN” Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody. Po słonecznych dniach czeka nas ochłodzenie oraz opady deszczu. Jakie wartości niebawem wskażą termometry?

Zaskakujące czekoladowe połączenia

W dzisiejszym programie oszaleliśmy na punkcie czekolady. Cristina Catese zdradziła przepisy na fenomenalne, ale i równie zaskakujące czekoladowe dania. Włoska szefowa kuchni podała między innymi guziki z ciasta kakaowego wypełnione serem ricotta, polane sosem mandarynkowo-pomarańczowym. Czy czekolada i mięso idą ze sobą w parze? Jak przygotować aromatyczny gulasz wołowy z czekoladą?

Anka w piosence „Nie przekreślaj mnie”

Anka, czyli Ania Świątczak, zaśpiewała dziś na scenie „Dzień Dobry TVN” swój najnowszy utwór „Nie przekreślaj mnie”. Kiedy ukaże się album artystki?