Rafał Czuper to paraolimpijczyk i jeden z bardziej utytułowanych zawodników tenisa stołowego na świecie: mistrz Europy, wicemistrz świata i dwukrotny wicemistrz olimpijski. Na poważnie zaczął grać 8 lat temu, a jego sportowa kariera zaczęła się po bardzo groźnym wypadku, po którym przez prawie dwa lata dochodził do zdrowia. - Kiedyś byłem zawodnikiem, który lubił atakować. Pamiętam, że na pierwszych treningach na wózku próbowałem atakować z piłki, do której nie powinienem się ruszać i lądowałem na ziemi. Szybko się nauczyłem, ale bardzo mnie to bawiło - wyznał zawodnik. Jak wspomina swoje pierwsze mistrzostwa?
Adam Spychała to strażak z Ostrowa Wielkopolskiego, który jako pierwszy Polak w historii wygrał Mistrzostwa Świata Firefighter Combat Challenge. Mężczyzna wrócił właśnie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie pokonał ponad 400 rywali z całego świata. Na czym polegały zawody? Za co strażacy mogli zdobyć punkty karne? O tym opowiedział dziś w studiu „Dzień Dobry TVN”.
Magdalena Taranta ma 25 lat i jest aktorką teatralną. Tym razem postanowiła spróbować swoich sił w telewizji, dlatego zgłosiła się na casting na prezenterkę pogody w „Dzień Dobry TVN”. - Pierwsze moje marzenie to było bycie pogodynką, naprawdę. Stawałam przed telewizorem i zagłuszałam osobę, która mówiła, przez co nikt oczywiście nie wiedział, jaka będzie pogoda, bo ja mówiłam wszystko, co mi ślina na język przyniesienie - wyznała Magda. Czy zdaniem rodziny sprawdziłaby się w tej roli?
W dzisiejszym programie Bartek Jędrzejak wybrał się na dach studia „Dzień Dobry TVN”, by omówić nowości pogodowe, jakie niebawem nas czekają. Czy to odpowiedni moment, aby wyciągnąć z szaf cieplejsze ubrania?
Patrycja Malik to dyrektorka fundacji Ankizy Gasy, co w języku malgaskim znaczy "Dzieci Madagaskaru". Na wyspę przeprowadziła się kilkanaście lat temu, choć na początku swojej przygody nie sądziła, że spędzi tam kolejne lata. - Zaprowadziły mnie tam marzenia, żeby poznać inną kulturę. Od razu pokochałam kraj, który okazał się bardzo biedny. Postanowiłam pomóc dzieciom, które widziałam na ulicy. W świecie, w którym żyłam, nie umiałam przestać o tym myśleć - zdradziła. Razem ze swoją przyjaciółką założyła fundację i wróciła, by pomóc dzieciom z Madagaskaru. Jak wygląda ich codzienność?
Przez ostatnie dni w „Dzień Dobry TVN” zrobiło się dość mrocznie. Nasi prowadzący postanowili zaskoczyć widzów programu i mieszkańców Warszawy swoimi pięknymi, choć nieco strasznymi stylizacjami. Za kogo się przebrali? Jak przechodnie reagowali na oryginalne charakteryzacje? To obserwowaliśmy w akcji „Dzień dobry albo psikus”.