Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Z badań wynika, że na media społecznościowe poświęcamy około pięć lat swojego życia. Jednak rzeczy, które tam oglądamy są efektem długich starań i obróbek. Jak wygląda rzeczywiste zrobienie idealnego zdjęcia? O tym, jak posiadanie konta na Instagramie wpływa na relacje rodzinne i kto najczęściej stoi za aparatem, mówili w programie Agnieszka Kowalewska i Przemysław Orłowski oraz Żaneta Ochmańska-Król i Grzegorz Król.

Jajeczna kuchnia Andrzeja Polana

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan zdradził swoje propozycje na dania z jaj. Jak przygotować kajzerki z zapiekanym jajkiem?

Paraliż wolnego czasu – co to właściwie jest?

Każdy z nas pamięta sytuację, w której z miliona planów na cały dzień, finalnie nic nie wyszło i zostaliśmy w domu. Jest to tak zwany paraliż wolnego czasu, którego główną przyczyną może być zmęczenie. A może raz na jakiś czas jest nam potrzebny? O tym w studiu programu mówił Miłosz Brzeziński.

Dlaczego warto pisać pamiętnik, który później podarujemy dziecku?

Prowadzenie pamiętnika jest świetnym sposobem na utrwalenie wspomnień i towarzyszących im emocji. Wielu rodziców decyduje się spisywać przeróżne momenty ze swojego życia z nowo narodzonym maluchem, by za kilkanaście lat móc te zapiski podarować w prezencie.