Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Mieszkanie za opiekę jest coraz częściej poruszanym zagadnieniem wśród starszych osób. Wiele z nich jest zainteresowana, by w taki sposób przekazać swój majątek. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, podczas podpisywania takiej umowy, by nie zostać oszukanym? O tym w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” mówiła Eliza Kuna.

Andrzej Polan robi sobie jaja

W dzisiejszej kuchni programu Andrzej Polan pokazał oryginalne przepisy na dania jajeczne, które nieco różnią się od klasycznych sadzonych czy jajecznicy. Co przygotował?

Apel dyrektorki poznańskiego zoo

Dyrektorka poznańskiego zoo Ewa Zgrabczyńska podczas swojej wizyty w Brukseli apelowała o przyspieszenie prac nad przepisami chroniącymi dzikie zwierzęta. Sprawa tygrysów zatrzymanych niedawno na granicy zwróciła uwagę na ich dramatyczną sytuację.

Przegląd prasy Jana Wróbla

Jan Wróbel opowiedział o tym, jakie tematy poruszane były w dzisiejszych gazetach. O czym przeczytamy w krajowej prasie?

Śpiewający trener

Bartek Kurowski jest trenerem personalnym, śpiewakiem operowym oraz finalistą konkursu na Mistera Polski 2019. Dlaczego zamiast muzyce, poświęcił się sportowi? Opowiedział o tym w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem. A w dzisiejszym studiu zaprezentował trening wzmacniający mięśnie brzucha.