Dzień Dobry TVN

sezon 49

Dzień Dobry TVN

Odpoczynek to umiejętność odcięcia się od tego, co nas obciąża. Czy można się tego nauczyć? Jaka forma odpoczynki jest najlepsza? – Nie ma jednego unikalnego sposoby na odpoczywanie – mówiła w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” nasza gościni – trenerka odporności psychicznej. Dlaczego ta umiejętność jest tak ważna dla naszego zdrowia?

Dawne tradycje i zwyczaje związane z Zaduszkami

Bartek Jędrzejak przedstawił dziś raport smogowy. W których miastach jakość powietrza jest najlepsza? Prezenter pogody odwiedził skansen kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie i opowiedział nam o obrzędach i dawnych tradycjach regionalnych związanych z obchodami uroczystości Wszystkich Świętych.

Nowe życie Jacka Rozenka

W 2019 roku Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu, a to wydarzenie zmieniło całe jego życie. W rozmowie ze swoją byłą żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan opowiedział o tych trudnych momentach, wieloletniej rehabilitacji oraz o decyzji, by wziąć 60-kilogramowego psa Bunia. Po jakim czasie aktor wrócił do ukochanej pracy?

Kwestowanie na Powązkach

Piotr Wojtasik odwiedził dziś Cmentarz Powązkowski w Warszawie, gdzie od rana wiele osób zbiera pieniądze na różne cele, ale tym najważniejszym jest pomoc innym.

Zachęcamy Was do komentowania

Zachęcaliśmy dziś naszych widzów, by komentowali omawiane tematy, a wszystkie wypowiedzi śledził Robert Stockinger.