Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Złodzieje co rusz wymyślają nowe metody kradzieży. Policja rozbiła grupę przestępczą, która kradła samochody metodą „na kolec”. Na czym polega i jak przestrzec się przed kradzieżą auta? O tym mówił rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody. Czy weekend będzie słoneczny?

Każdy szczęściu dopomoże i wygrać może

W europejskiej loterii można wygrać 90 milionów euro. Jak zdobyć te pieniądze? Co zrobić, aby wygrać na loterii. – Istnieje metoda taka, że można na 100%, na pewno wygrać w tej loterii główną wygraną. Wystarczy kupić takie losy, żeby były na nich wszystkie możliwe kombinacje. Kombinacji jest bardzo dużo, ponad 95 milionów – powiedziała matematyczka Kamila Łyczek. Kto ma szczęście w grach losowych? O tym opowiedziała astrolog Miłosława Krogulska.

Rolnik pogodynek

– Tata jest uznawany za lokalnego pogodynka. Kogo by nie spotkał, czy w sklepie, czy gdziekolwiek, to wszyscy się pytają: „Jak tam, Józiu, pogoda?” – powiedziała Agnieszka Krawczyk, córka pana Józefa Gorell, rolnik, który od 35 lat interesuje się astronomią i meteorologią. Co ciekawe, jego prognozy pogody bardzo często się sprawdzają. Jak to robi i skąd wzięła się jego pasja? – W perspektywie to mi się marzy pracować w Instytucie Meteorologii i daję głowę, że cała meteorologia ruszyłaby z kopyta – powiedział.

Kto jest najlepiej ubranym mężczyzną w Polsce?

Na otwarciu butiku Tomasza Ossolińskiego pojawiło się wiele gwiazd. Jak wygląda najnowsza kolekcja projektanta? Przy tej okazji Basia Pasek sprawdziła, kto jest najlepiej ubranym mężczyzną w Polsce.

Wieści showbiznesowej treści

Basia Pasek sprawdziła, co słychać w świecie gwiazd.