Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Mikołaj Roznerski o nietypowej roli i skłonności do ryzyka

Do kin wszedł film „Diablo. Wyścig o wszystko”, w którym Mikołaj Roznerski gra czarny charakter. Aktor na planie filmu mógł wykorzystać swoje umiejętności kaskaderskie. Czy zamierza się przebranżowić? Aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział też o swoim synku. – On raczej woli stoicyzm – wyjaśnił. Jakie mają rodzinne plany na ferie?

Maja Bohosiewicz po raz pierwszy o swoim ślubie

Aktorka Maja Bohosiewicz wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Tomka. Para ma już dwójkę dzieci, a ślub odbył się w Sylwestra. O szczegóły tej wyjątkowej uroczystości aktorkę zapytała Agnieszka Jastrzębska.

Martyna Wojciechowska o nowej edycji „Big Brothera”

Nową edycję programu "Big Brother" poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak gospodynią pierwszej edycji była Martyna Wojciechowska. Jak dziennikarka wspomina tamten czas? Czego nauczył ją "Big Brother"? – To była fantastyczna lekcja życia – wyznała.

Maja Hirsch o powrocie serialu „Brzydula”

Maja Hirsch wróciła na antenę TVN w serialu „Zakochani po uszy”. Aktorkę widzowie mogą pamiętać z kultowej roli w serialu „Brzydula”. Czy serial powróci na ekrany telewizorów? Jak aktorka wspomina swój udział w produkcji? Czy chciałaby jeszcze wraz wcielić się w postać Pauliny? Z aktorką rozmawiała dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska.

Bracia Collins o swojej akcji #NobelDlaOwsiaka

Rafał i Grzegorz Collinsowie w TVN Turbo prowadzą program „Odjazdowe bryki”, w którym przerabiają samochody. Jeden z nich jakiś czas temu zainicjował internetową akcję #NobelDlaOwsiaka. Collins wysłał wniosek o nominację dla Jurka Owsiaka do Komitetu Norweskiego. O szczegółach akcji bracia opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Jaki ziemniak do czego?

Piotr Kucharski w kuchni „Dzień Dobry TVN” opowiedział o rodzajach ziemniaków? Czym różnią się trzy najpopularniejsze typy: A, B i C? – Typ mączny świetnie się nadaje na placki – wyjaśnił.