Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Tempo życia nieustanie przyspiesza. Dotyczy to nie tylko młodych, ale i seniorów, którzy o wiele aktywniej spędzają swój czas – realizują pasje, podróżują i uczą się nowych rzeczy. W wielu rodzinach panuje jednak przekonanie, że najważniejszym obowiązkiem babci jest zajmować się wnukami. Czy tak jest na pewno? O tym, jak znaleźć złoty środek opowiedziały w studiu „Dzień Dobry TVN” Beata Borucka i Zuzanna Skalska.

Polski wynalazek w hollywoodzkich filmach. Jak powstał?

Wiele znanych scen w hollywoodzkich filmach była kręcona za pomocą wysięgnika zaprojektowanego przez Polaków. Kim są i jak wpadli na pomysł stworzenia konstrukcji? Piotr Adamiec, Maciej Ryśniak, Piotr Warmuzek i Paweł Młotek opowiedzieli o swojej karierze w świecie filmu. Na czym polega fenomen ich wysięgnika?

Czego się uczyć, by dobrze zarabiać w przyszłości?

Świat zmienia się szybko, coraz trudniej przewidzieć nam przyszłe realia. Mimo tej niepewności, eksperci zgodnie przyznają, że na niektóre zawody przyszłości z pewnością warto zwrócić uwagę już dzisiaj. Jakie zawody będą popularne? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział trener rozwoju osobistego Tomasz Biernacki.