Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowywała szybkie dania z warzyw. Pokazała, jak zrobić faszerowane roladki z łososia wędzonego.

By kolka nie spędzała snu z powiek dziecku i rodzicom

– Z definicji mówimy o kolce niemowlęcej wtedy, gdy u zdrowego donoszonego noworodka, prawidłowo rozwijającego się, dobrze przybierającego na wadze, występują takie nagłe, przedłużające się, niewywołane jakimś specjalnym czynnikiem, napady płaczu, rozdrażnienie, marudzenia, niepokoju, często połączone są z tym, że dziecko pręży nóżki, brzuszek jest wzdęty, może oddawać przy tym gazy, może się robić czerwone na twarzy. Także te objawy mogą wyglądać dla rodziców dosyć niepokojąco i dramatycznie czasem – wyjaśniła pediatra Anna Garbień. Jak zapobiegać kolkom? Co zrobić, kiedy pojawią się dolegliwości?

Jak dziś czują się uratowane tygrysy?

Bartek Jędrzejak opowiedział, w jakim stanie są uratowane tygrysy i jak wyglądała ich przeszłość.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Miłość w drodze

Damian Kalasiński i Angelika Bednarz są kierowcami samochodów ciężarowych. Tworzą parę zarówno w pracy, jak i w życiu. Jak udaje im się to pogodzić? Jak zaczęła się ich przygoda z prowadzeniem tira? Jak wpierają ich koledzy z pracy i szefowie? – W transporcie praca nie jest łatwa. A oni siebie wspierają, łączą to z wycieczkami, wszystko to filmują. Mówią prawdę – powiedziała Wioleta Wielgosz, menadżer w firmie, w której pracują Angelika i Damian.