Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Michał Nogaś od wielu lat rozmawia z pisarkami i pisarzami z całego świata o ich najnowszych książkach, inspiracjach i współczesnym świecie. „Z niejednej półki” to zbiór najciekawszych wywiadów z najważniejszymi autorami oraz reportaż z pewnego śledztwa. O kulisach powstawania książki opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

„Kto odmówi pannie młodej?”. Co wydarzyło się w nowym odcinku?

„Kto odmówi pannie młodej?” to pełen emocji format, w którym przełamywane są schematy i tradycyjnych ról w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Jak wyglądała historia Weroniki i Piotra przedstawiona w nowym odcinku programu? O tym opowiedziała prowadząca Małgorzata Ohme.

Sebastian Olma i kuchnia pełna ziemniaków

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebatian Olma przygotował dania z ziemniaki w roli głównej. Zainspirował go do tego Dzień Placka Ziemniaczanego. Jak zrobić bliny z batatem i dynią?

Piotr Lato i Karolina Charko w utworze Beyonce „Daddy Lessons”

Piotr Lato był jednym z ulubionych uczestników pierwszej edycji programu "Big Brother". Obecnie zajmuje się swoją karierą muzyczną. Na scenie „Dzień Dobry TVN” wraz z Karoliną Charko wykonał cover piosenki „Daddy Lessons” z repertuaru Beyonce.