Dzień Dobry TVN

sezon 49

Dzień Dobry TVN

Od wielu lat Obywatelski Komitet Ratowania Krakowa prowadzi kwesty na rzecz odnowy nagrobków na Cmentarzu Rakowickim. W tym roku do zbiórki włączyli się również prowadzący program „Dzień Dobry TVN” - Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik.

Kwesta z harcerzami na Powązkach

Piotr Wojtasik odwiedził dziś Cmentarz Powązkowski w Warszawie, gdzie od rana młodzi harcerze zbierają fundusze, by wspomóc swoich przyjaciół w realizacji marzeń. Na co zbierają?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dziś raport smogowy. W których miastach jakość powietrza jest najlepsza? Prezenter pogody odwiedził Nowogród i opowiadał nam o obrzędach i tradycjach regionalnych związanych z obchodami uroczystości Wszystkich Świętych.

Rodzinny obiad za niewielkie pieniądze

W dzisiejszej kuchni Grzegorz Zawierucha zaproponował różne dania na tradycyjny rodzinny obiad, na który nie musimy wydać dużej sumy. Jaki jest przepis na rozgrzewający żurek i jak zrobić domowy zakwas?

Zachęcamy Was do komentowania

Zachęcaliśmy dziś naszych widzów, by komentowali omawiane tematy, a wszystkie wypowiedzi śledził Robert Stockinger.

Nowy rozdział Przemka Kossakowskiego

Przemek Kossakowski wydał książkę, w której podzielił się historiami ze swoich daleki i bliskich podróży. Kto jest autorem jej wyjątkowej okładki?

Oni odeszli w ostatnim roku

W studiu programu Sandra Hajduk-Popińska powiedziała kilka słów o wybitnych osobach, które pożegnaliśmy w tym roku. Kogo wspominała dziennikarka?