Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Astrolog Merkurja opowiedziała o tym, jaki będzie nadchodzący miesiąc dla poszczególnych znaków zodiaku. Na co powinna przygotować się Waga? Co dobrego spotka Skorpiona?

Bra Day – święto kobiet, które dotknął rak piersi

Październik to miesiąc profilaktyki raka piersi. Czym jest Bra Day Polska? – To zwrócenie uwagi na profilaktykę raka piersi i rekonstrukcję po mastektomii – powiedziała Anna Puślecka, ekspertka mody. – Chcemy, żeby panie się badały, żeby zwracały uwagę na swoje zdrowie - dodała. Jaki pokaz mody odbył się przy tej okazji?

Poznaj świat iluzji

Bartek Jędrzejak wybrał się do Muzeum Świat Iluzji w Warszawie. Co można tam zobaczyć? Prezenter opowiedział też, jaka będzie dziś pogoda.

Ratują skrajnie zaniedbane zwierzęta

Konrad Kuźmiński to prezes Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. – Miałem zostać adwokatem, a teraz w brudnych butach chodzę po wsi i zajmuję się prawie trzystoma zwierzętami – powiedział. – Tutaj nigdy nie wiadomo, co się wydarzy – zaznaczył Eryk Złoty, współpracownik Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. Wolontariuszka Edyta Góral i weterynarz Michał Mularczyk wyjaśnili, jak wygląda opieka nad zwierzętami, które do nich trafiają. – Ludzie z całej Polski proszą nas o interwencję – dodał Kuźmiński.

Polskie żubry w niebezpieczeństwie?

Opowiedzieli o tym Maciej Tracz z Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego i Jan Kupczak z Polskiego Związku Łowieckiego.