Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Uczniowie z Pielgrzymowic są autorami kampanii „Słowa krzywdzą”, która zwraca uwagę na raniące zachowania młodzieży względem swoich kolegów. Kto wspiera ich akcję?

Jak dziś czują się uratowane tygrysy?

Bartek Jędrzejak wybrał się do Człuchowa, by sprawdzić jak czują się uratowane z nielegalnego przewozu tygrysy. Dlaczego weterynarze zdecydowali się odseparować zwierzęta? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na dzisiejszy dzień.

Jakie są skutki nieleczonej cukrzycy?

Dziś obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy, którego celem jest zwrócenie uwagi na rosnącą liczbę zachorowań na tę chorobę. W naszym kraju to aż trzy miliony osób. Jakie są jej pierwsze objawy i do czego prowadzi nieleczenie tego schorzenia? W studiu „Dzień Dobry TVN” profesor Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz wyjaśniła dlaczego cukrzyca nazywana jest cichym zabójcom.

Najgorętszy model świata w Polsce

Mateusz Hładki spotkał się z Jonem Kortajarenem, który niedawno odwiedził Polskę. Mężczyzna uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych modeli na świecie. Jak zaczęła się jego kariera i z jakimi znanymi osobistościami miał możliwość już współpracować?

Plotki z życia gwiazd

Mateusz Hładki zdradził najnowsze plotki z życia gwiazd. Oficjalnie „Playboy” znika z Polskiego rynku. Która okładka w naszym kraju sprzedała się najlepiej? Dziś również na ekrany kin wchodzi długo wyczekiwany dokument o Arecie Franklin.