Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy na premierze serialu „Chyłka. Zaginięcie”

Już 26 grudnia w Playerze będzie można obejrzeć premierowy odcinek sagi o bezwzględnej pani prawnik Joannie Chyłce - bohaterce prozy Remigiusza Mroza. A na premierze gwiazdy opowiedziały Agnieszce Jastrzębskiej o swoich bohaterach. - Spotykamy Chyłkę w momencie zawodowego, ale też i życiowego kryzysu  - przyznała odtwórczyni tytułowej roli Magdalena Cielecka. A co o głównej bohaterce myśli Remigiusz Mróz?

Katarzyna Warnke o przygotowaniach do wyjątkowych świąt

To będą specjalne święta Bożego Narodzenia dla Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, ponieważ spędzą je w swoim nowym domu. Kogo zaprosili? Jakie specjały zaserwuje Kasia?

Patricia Kazadi o świętach i zawodowych przyjaźniach

Jak wokalistka spędzi święta? - Planuję te święta spędzić z moją babcią, która ma 89 lat i święta bez niej nie mają sensu - przyznała Kazadi.  Piosenkarka wspominała także o przyjaźni oraz o współpracy z Sarsą. Jak się poznały?

Natalia Szroeder nie może doczekać się świąt

O swoich planach na tegoroczne Boże Narodzenie opowiedziała także Natalia Szroeder. Czy czuje już świąteczny nastrój? - Kocham lampki, choinkę, ciasteczka, prezenty, kocham kupować prezenty najbliższym. Gdybym mogła, to bym zaczęła ten czas świąteczny już w lipcu - zdradziła.