Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Na scenie „Dzień Dobry TVN” pojawił się dziś zespół „Los Amigos”. Meksykańska orkiestra wykonała utwór „El Sinaloense”. Jakie wyjątkowe stylizacje i scenerie przygotowali?

Komentarze i pytania od widzów

Oskar Netkowski w dzisiejszym programie czekał na zdjęcia kostiumów przygotowanych na Halloween przez naszych widzów. Jakie ciekawostki na temat tego dnia zamieścili w mediach społecznościowych? W jaką postać zmienił się dziś dziennikarz?

Girl Power – prawda czy pusty slogan?

Po raz kolejny magazyn Glamour przyznawał statuetki dla kobiety roku. Czy panie w show-biznesie potrafią się wspierać? O to podczas imprezy zapytała polskie gwiazdy Sandra Hajduk-Popińska. - Na mojej scenie mam głównie kobiety, nawet za bębnami. Stawiam na kobiety, bo w nie wierzę i lubię się otaczać silnymi babkami - powiedziała wokalistka Julia Wieniawa. Jednak nie każda z pań miała jednakowe przemyślenia. Czy girl power istnieje? Jakie kobiety są inspiracją dla polskich gwiazd?

Newsy z życia gwiazd

Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Sandra Hajduk-Popińska przedstawiła najświeższe newsy ze świata gwiazd. Dziennikarka między innymi opowiedziała o rozstaniach w show-biznesie oraz stylizacjach na Halloween. Jak przebrali się celebryci?

Halloweenowe stroje na ostatnią chwilę

Monika Krawiec odwiedziła dziś „Dzień Dobry TVN”, by zaprezentować swoje pomysły na kostiumowe last minute. Jak w kilka minut wyczarować ciekawe stylizacje dla dzieci i dorosłych? Krawcowa zaproponowała upiorne, jak i zabawne przebrania. - Wykorzystujemy wszystko, co mamy w domu, stare koce, swetry - powiedziała Monika.

Dynia – królowa jesieni i Halloween

Dynia to jedna z zalet jesiennego sezonu. Co możemy z niej przygotować? Swoje przepisy zdradził dziś Szymon Czerwiński. Kucharz między innymi podał korzenne ciasto dyniowe oraz dyniowe kopytka z masłem szałwiowymi. Jakie jeszcze zachęcające kolorami dania pokazał?