Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Relacje z wyborów, rozdań nagród i największych wydarzeń - to właśnie Marcin Wrona jest na miejscu, żeby przybliżać nam ważne wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. Jak dziennikarz i jego dzieci postrzegają Amerykę? Swoje życie za oceanem opisali w rodzinnej książce. O lekturze i amerykańskiej codzienności opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Piotr i Helena Rybakowie - w trzy lata dookoła świata

W 2016 roku opuścili dom w Katowicach i autostopem ruszyli w trzyletnią podróż dookoła świata. W naszym studiu Hanna Zieleźnik-Rybak i Piotr Rybak opowiedzieli o swojej przygodzie życia. Jak im się to udało? Gdzie podobało im się najbardziej? Na te pytania odpowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

„Odpicowane mieszkanie”, czyli stare meble, które odzyskują dawny blask

Katarzyna Tabath-Sklorz i Marcin Sklorz posiadają bardzo gustowne mieszkanie. Urządzili je z wykorzystaniem starych mebli, których są wielkimi fanami. W jaki sposób nadali im dawny blask? Wnętrza mieszkania zaprezentowali w programie.

Dominik Jurasz i jego obszerna herbaciana wiedza

Dominik Jurasz jest herbacianym sommelierem – potrafi dobrać herbatę do wielu różnych potrzeb, a nawet dań w restauracji. O tajnikach parzenia herbaty opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. Na co warto zwrócić uwagę przy wybieraniu herbaty w sklepie?